Cadre didactice

LISTA NOMINALA CU PERSONALUL DIDACTIC AL LICEUL TEHNOLOGIC ”ELIE RADU” AN SCOLAR 2015-2016

Nr. crt. Nume si prenume FUNCTIA Diciplina
1 ARIES IOANA DIRECTOR MECANICA
2 ILIE NARCISA ANCA CATALINA DIRECTOR ADJUNCT MECANICA
3 PARASCHIVESCU IULIANA PROFESOR LIMBA ROMANA
4 BARBULESCU OANA RALUCA PROFESOR LIMBA ROMANA
5 ONESCU CORNELIA CORINA PROFESOR LIMBA ROMANA
6 FLOREA CARMEN LACRAMIOARA PROFESOR LIMBA ROMANA
7 BRATUVA IOANA PROFESOR LIMBA ENGLEZA
8 PITIGOI  TIBI ADRIANA PROFESOR LIMBA ENGLEZA
9 ION GEORGETA VERONICA PROFESOR LIMBA ENGLEZA
10 CIRSTEA MIHAELA PROFESOR LIMBA FRANCEZA
11 DOLOIU FLORENTINA PROFESOR LIMBA FRANCEZA
12 FARCAS MARIANA PROFESOR LIMBA FRANCEZA
13 OPREA ELENA LAURA PROFESOR MATEMATICA
14 DOBRE MIHAI PROFESOR MATEMATICA
15 NEAGU ELENA ROXANA PROFESOR MATEMATICA
16 BARAD GEFRY – PLATA CU ORA PROFESOR MATEMATICA
17 NICULESCU LUMINITA EMILIA PROFESOR FIZICA
18 PACURAR DANIELA LILIANA PROFESOR FIZICA
19 RUS RELIA PROFESOR FIZICA
20 RADU MARIN PROFESOR CHIMIE
21 MARASESCU MAGDALENA PROFESOR CHIMIE
22 KIRAT NATALIA VALENTINA PROFESOR BIOLOGIE
23 COSTACHE MIRCEA PROFESOR ISTORIE
24 GHEGHE DRAGOS CONSTANTIN PROFESOR ISTORIE

 

Nr. crt. Nume si prenume FUNCTIA Diciplina
25 GHENESCU ELENA PROFESOR ISTORIE
26 AVRAM ANCA MIHAELA PROFESOR GEOGRAFIE
27 BERBEC ANGELA PROFESOR GEOGRAFIE
28 ANGHELUTA ANA MARIA PROFESOR LOGICA SI PSIHOLOGIE
29 MANEA LUIZA EMANUELA PROFESOR ECONOMIE
30 VOICU MARIA PROFESOR ECONOMIE
31 LUPESCU EUGENIA PROFESOR ECONOMIE
32 PARASCHIVOIU MONICA PROFESOR RELIGIE
33 CHIRIACESCU SILVIU PROFESOR RELIGIE
34 STOIAN NELU PROFESOR EDUCATIE FIZICA SI SPORT
35 CIOCIOMAN ALEXANDRU PROFESOR EDUCATIE FIZICA SI SPORT
36 BONDOC ADRIAN PROFESOR EDUCATIE FIZICA SI SPORT
37 ROGOJEANU LUIZA AURELIANA PROFESOR TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR
38 VLAICU OLIMPIA PROFESOR EDUCATIE MUZICALA
39 BOCA FLORIN PROFESOR EDUCATIE PLASTICA
40 JERCA GABRIELA PROFESOR MECANICA
41 NEAGU VALERIA PROFESOR MECANICA
42 DUMITRASCU MARTA PROFESOR MECANICA
43 STOICA ELENA PROFESOR MECANICA
44 GRIGORE ADRIANA PROFESOR MECANICA
45 BARLEAN ANGELA PROFESOR MECANICA
46 FARCAS RADU GHEORGHE PROFESOR MECANICA
47 CEAUS CAMELIA GABRIELA PROFESOR ELECTRIC
48 PITIGOI FLORICA PROFESOR ELECTRIC
49 HILOHI SABINA PROFESOR ELECTRIC
50 BALABAS ADRIANA PROFESOR CONSTRUCTII
51 MINEA SORINA IULIANA PROFESOR CONSTRUCTII
52 ROBEI GHEORGHE - CM MAISTRU INSTRUCTOR PIP MECANICA
53 MARGINEANU MARIN MAISTRU INSTRUCTOR PIP MECANICA
54 DIACONESCU VICTOR MAISTRU INSTRUCTOR PIP MECANICA

 

55 MITE VASILE MAISTRU INSTRUCTOR PIP MECANICA
56 PENCU SORIN MAISTRU INSTRUCTOR PIP TRANSPORTURI
57 POENARU STEFAN MAISTRU INSTRUCTOR PIP ELECTRIC

 

LISTA NOMINALA CU PERSONALUL DIDACTIC AUXILIAR SI NEDIDACTIC AL LICEUL TEHNOLOGIC ”ELIE RADU”

AN SCOLAR 2015-2016

 

 

NR. CRT. NUME SI PRENUME FUNCTIA
1 SIMION ELENA ADMINISTRATOR FINANCIAR
2 IVINIS NICULINA ADMINISTRATOR DE PATRIMONIU
3 COJOCARU TATIANA DORINELA SECRETAR SEF
4 CERCEL MIHAELA SECRETAR
5 ENE AMALIA MELANIA FLORINA AJUTOR PROGRAMATOR
6 MATACHE VALENTIN ANALIST PROGRAMATOR
7 BONDRILA LOREDANA MIHAELA ANALIST PROGRAMATOR
8 PARASCHIV NECULINA INGRIJITOARE
9 DUMITRASCU MARIA INGRIJITOARE
10 PANAINTE SILVIA INGRIJITOARE
11 MOCANU GEORGETA INGRIJITOARE
12 PREDA MARINELA FOCHIST
13 BARBU RADU PAZNIC