LISTA NOMINALA CU PERSONALUL DIDACTIC AL LICEUL TEHNOLOGIC ”ELIE RADU” AN SCOLAR 2015-2016
Nr. crt. | Nume si prenume | FUNCTIA | Diciplina |
1 | ARIES IOANA | DIRECTOR | MECANICA |
2 | ILIE NARCISA ANCA CATALINA | DIRECTOR ADJUNCT | MECANICA |
3 | PARASCHIVESCU IULIANA | PROFESOR | LIMBA ROMANA |
4 | BARBULESCU OANA RALUCA | PROFESOR | LIMBA ROMANA |
5 | ONESCU CORNELIA CORINA | PROFESOR | LIMBA ROMANA |
6 | FLOREA CARMEN LACRAMIOARA | PROFESOR | LIMBA ROMANA |
7 | BRATUVA IOANA | PROFESOR | LIMBA ENGLEZA |
8 | PITIGOI TIBI ADRIANA | PROFESOR | LIMBA ENGLEZA |
9 | ION GEORGETA VERONICA | PROFESOR | LIMBA ENGLEZA |
10 | CIRSTEA MIHAELA | PROFESOR | LIMBA FRANCEZA |
11 | DOLOIU FLORENTINA | PROFESOR | LIMBA FRANCEZA |
12 | FARCAS MARIANA | PROFESOR | LIMBA FRANCEZA |
13 | OPREA ELENA LAURA | PROFESOR | MATEMATICA |
14 | DOBRE MIHAI | PROFESOR | MATEMATICA |
15 | NEAGU ELENA ROXANA | PROFESOR | MATEMATICA |
16 | BARAD GEFRY – PLATA CU ORA | PROFESOR | MATEMATICA |
17 | NICULESCU LUMINITA EMILIA | PROFESOR | FIZICA |
18 | PACURAR DANIELA LILIANA | PROFESOR | FIZICA |
19 | RUS RELIA | PROFESOR | FIZICA |
20 | RADU MARIN | PROFESOR | CHIMIE |
21 | MARASESCU MAGDALENA | PROFESOR | CHIMIE |
22 | KIRAT NATALIA VALENTINA | PROFESOR | BIOLOGIE |
23 | COSTACHE MIRCEA | PROFESOR | ISTORIE |
24 | GHEGHE DRAGOS CONSTANTIN | PROFESOR | ISTORIE |
Nr. crt. | Nume si prenume | FUNCTIA | Diciplina |
25 | GHENESCU ELENA | PROFESOR | ISTORIE |
26 | AVRAM ANCA MIHAELA | PROFESOR | GEOGRAFIE |
27 | BERBEC ANGELA | PROFESOR | GEOGRAFIE |
28 | ANGHELUTA ANA MARIA | PROFESOR | LOGICA SI PSIHOLOGIE |
29 | MANEA LUIZA EMANUELA | PROFESOR | ECONOMIE |
30 | VOICU MARIA | PROFESOR | ECONOMIE |
31 | LUPESCU EUGENIA | PROFESOR | ECONOMIE |
32 | PARASCHIVOIU MONICA | PROFESOR | RELIGIE |
33 | CHIRIACESCU SILVIU | PROFESOR | RELIGIE |
34 | STOIAN NELU | PROFESOR | EDUCATIE FIZICA SI SPORT |
35 | CIOCIOMAN ALEXANDRU | PROFESOR | EDUCATIE FIZICA SI SPORT |
36 | BONDOC ADRIAN | PROFESOR | EDUCATIE FIZICA SI SPORT |
37 | ROGOJEANU LUIZA AURELIANA | PROFESOR | TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR |
38 | VLAICU OLIMPIA | PROFESOR | EDUCATIE MUZICALA |
39 | BOCA FLORIN | PROFESOR | EDUCATIE PLASTICA |
40 | JERCA GABRIELA | PROFESOR | MECANICA |
41 | NEAGU VALERIA | PROFESOR | MECANICA |
42 | DUMITRASCU MARTA | PROFESOR | MECANICA |
43 | STOICA ELENA | PROFESOR | MECANICA |
44 | GRIGORE ADRIANA | PROFESOR | MECANICA |
45 | BARLEAN ANGELA | PROFESOR | MECANICA |
46 | FARCAS RADU GHEORGHE | PROFESOR | MECANICA |
47 | CEAUS CAMELIA GABRIELA | PROFESOR | ELECTRIC |
48 | PITIGOI FLORICA | PROFESOR | ELECTRIC |
49 | HILOHI SABINA | PROFESOR | ELECTRIC |
50 | BALABAS ADRIANA | PROFESOR | CONSTRUCTII |
51 | MINEA SORINA IULIANA | PROFESOR | CONSTRUCTII |
52 | ROBEI GHEORGHE – CM | MAISTRU INSTRUCTOR | PIP MECANICA |
53 | MARGINEANU MARIN | MAISTRU INSTRUCTOR | PIP MECANICA |
54 | DIACONESCU VICTOR | MAISTRU INSTRUCTOR | PIP MECANICA |
55 | MITE VASILE | MAISTRU INSTRUCTOR | PIP MECANICA |
56 | PENCU SORIN | MAISTRU INSTRUCTOR | PIP TRANSPORTURI |
57 | POENARU STEFAN | MAISTRU INSTRUCTOR | PIP ELECTRIC |
LISTA NOMINALA CU PERSONALUL DIDACTIC AUXILIAR SI NEDIDACTIC AL LICEUL TEHNOLOGIC ”ELIE RADU”
AN SCOLAR 2015-2016
NR. CRT. | NUME SI PRENUME | FUNCTIA |
1 | SIMION ELENA | ADMINISTRATOR FINANCIAR |
2 | IVINIS NICULINA | ADMINISTRATOR DE PATRIMONIU |
3 | COJOCARU TATIANA DORINELA | SECRETAR SEF |
4 | CERCEL MIHAELA | SECRETAR |
5 | ENE AMALIA MELANIA FLORINA | AJUTOR PROGRAMATOR |
6 | MATACHE VALENTIN | ANALIST PROGRAMATOR |
7 | BONDRILA LOREDANA MIHAELA | ANALIST PROGRAMATOR |
8 | PARASCHIV NECULINA | INGRIJITOARE |
9 | DUMITRASCU MARIA | INGRIJITOARE |
10 | PANAINTE SILVIA | INGRIJITOARE |
11 | MOCANU GEORGETA | INGRIJITOARE |
12 | PREDA MARINELA | FOCHIST |
13 | BARBU RADU | PAZNIC |